Kısaca MotoKaravan Nedir ?

Cevapla
GezginMevsimi

Kampçı minibüsü, hem taşıma hem de uyku tesislerini sağlayan bir tekerlekli ev ve araçtır. Daha çok seyahat aracı olarak ve kamp zamanı kullanılır. Kampçı minibüsleri hafif ticari araç ve ticari araç bazında yaratılır. Ford E-serisi, Fiat DucatoVolkswagen Transporter, Volkswagen California, Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Viano ve Mercedes-Benz Vito özellikle yaygın temel araçlardır.

Benimde bir Karavanım olsun gezeyim diye hayalinize karavan da dahilse buyurun sizlere en çok tercih edilen ve kullanımı kolay olan karavan çeşitleri.
1 - B Sınıfı Motorkaravanlar. ...
Campervan olarak da bilinen bu karavanlar B sınıfı ehliyete sahip kişilerin kolaylıkla kullanabileceği bir karavan çeşididir. Panelvan tarzı ticari araçların karavana dönüştürülmüş halidir. Dışarıdan karavan görünümü yoktur bu yüzden de istediğiniz yerde bu araçlarla konaklayabilirsiniz. Bu araçların içerisine güzel bir yaşam alanı inşa ederek yolculuğunuzu yapabilirsiniz. İçi geniş olduğu için mutfak ve yatak alanını kolaylıkla içeride dizayn edebilirsiniz.

2- Çadır Çekme Karavanlar. ...
3-Çekme karavanlar. ...
4-Tavanı Yükselen Karavanlar. ...
5-A Sınıfı Motokaravanlar. ...
6-Mini Karavanlar. ...
7-Katlanan Karavanlar.
Cevapla